Twój koszyk jest pusty
Języki

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii z Estudia España

Hiszpański to nie tylko język, ale również styl życia. Aby mówić po hiszpańsku trzeba żyć po hiszpańsku. Właśnie to doświadczenie możemy Tobie zapewnić dzięki naszym interesującym ofertom. W zaleznosci od rodzaju i dlugosci kursu mozesz zaoszczedzić nawet do 20%.

 

Zapraszamy do naszych najlepszych szkól w Hiszpanii, gdzie będziesz mieć okazję wziąć udział w profesjonalnie przygotowanych i przeprowadzonych zajęciach i jednoczęście spędzić cudowny urlop językowy w międzynarodowym towarzystwie.

 

Kursy języka hiszpanskiego w Hiszpanii

Nauka w Hiszpanii to doskonały sposób na poprawę znajomości języka hiszpańskiego podczas niezapomnianego i ciekawego pełnego słońca urlopu. Estudia Espana pośredniczy w zapisach do sprawdzonych szkół w całej Hiszpanii. Szkoła nieodpłatnie załatwia wszelkie formalności związane z zapisem oraz przyjmuje wpłaty. Dzięki temu słuchacze otrzymują rzetelne informacje, a także unikają kosztów prowizji od przelewów zagranicznych. Jako stałemu partnerowi szkół w Hiszpanii, często udaje się nam wynegocjować najlepsze noclegi i korzystne warunki finansowe dla naszych słuchaczy.

więcej

Wybierz kurs

right
left

Wszystkie szkoły w Maladze – zarezerwuj teraz i oszczędź 10% !

2 tyg. kursu oraz zakwaterowanie w Maladze: 529 EUR !

4-tyg. kurs + zakwaterowanie: 603 EUR !

10% rabatu w Maladze

Kontakt

Estudia-Espana
Plac Wolności 8 / 15A, 61-738 Poznań
info@estudia-espana.com
Skype: estudia_espana


Udostępnij na Facebooku
text